Hledejte nejekonomičtější lety

bulharsko fabia v automatické převodovce

Škoda Kodiaq |
Model Škoda Kodiaq se začal vyrábět v roce 2016 a disponuje opravdu širokou výbavou. Patří do ní například Wi-Fi na palubě vozu, asistent couvání, systém monitorování okolí vozu i prediktivní ochrana chodců.
Katalog dodavatelů | - poptávky a veřejné zakázky
Měsíčně zpracujeme přes 10 tis. poptávek ve finančním objemu více než 6.5 mld. Kč.
Dálniční poplatky Polsko 2020 | Magazín
V Polsku, na rozdíl od mnoha okolních států, není průjezd dálničních úseků zpoplatněn pomocí obvyklé dálniční známky, ale prostřednictvím mýtného, které je vybíráno přímo podle ujetých úseků v mýtných branách.
Dálniční poplatky Nizozemsko 2020 | Magazín
Pokud cestujete do zahraniční, často jistě hledáte ceny poplatků a dálniční známky v dané zemi. Možná se vám nepodařilo danou zemi dohledat, Nizozemsko totiž patří mezi státy bez dálničních poplatků.
Navigační mapy - bazar -
Auto - Navigační mapy bazar. Vybírejte z 27 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.
Dálniční poplatky Německo 2020 | Magazín
V Německu je průjezd pro většinu motorových vozidel zdarma. Mýtné platí pouze nákladní automobily s celkovou hmotností nad 7,5 tuny. Výjimku tvoří autobusy, vozidla používaná výhradně k zábavné a cirkusové činnosti, vozidla armády, policie...
Ojetiny - Ojetá auta -
Kupujete nebo prodáváte auto? Na co si dát pozor a co důkladně prohlédnout vám poradí odborníci z autocentra AAA AUTO. Komerční prezentace
Škoda Fabia edition R5 naživo: Toto je nejrychlejší trojková...
Škoda dnes na tiskové konferenci věnované motosportu oficiálně představila limitovanou edici Fabia edition R5. Máme kompletní informace i vybraná technická data.
Škoda Kodiaq – Wikipedie
Začal se vyrábět v roce 2016. Základem je platforma VW Group MQB, sdílená také s nejnovější generací Volkswagen Tiguan a SEAT Tarraco.
Toyota Supra RZ TT (parkoviste) |
Uživatelská recenze automobilu Toyota Supra RZ TT. Informace, fotografie, video, diskuse.

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Nejnižší cena zaručená

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné lety za vynikající ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Prozkoumat letenky