Hledejte nejekonomičtější lety

chorvatský fotbalisty

Mateo Kovacic - chorvatský fotbalista: biografie a kariéra

Mateo Kovacic je chorvatský profesionální fotbalista, který hraje v pozici středního záložníka v klubu Real Madrid, stejně jako v chorvatském národním týmu. Trojnásobný vítěz Poháru 1.

Chorvatský fotbalista se rozhodl, reprezentovat bude rivala...

Obránce Stuttgartu se rozhodl. Borna Sosa, který je rodákem z Chorvatska, ale jeho matka pochází z Berlína, bude reprezentovat Německo! V mládežnické reprezentaci přitom nastupoval právě za svou rodnou zem.

Ukázali jsme vášeň, finále si zasloužíme, říká chorvatská...

Balkánská země je na nohou. Chorvatsko dnes zažije jeden z nejslavnějších dnů své historie. Jejich národní tým se v Moskvě utká s Francií o titul mistrů světa. „Před každým zápasem našich jsem strašně nervózní, nemohu ani spát,“ přiblížil...

Chorvatský kouč šokoval. Na Euro nevezme Petriče a Klasniče...

V útoku Chorvatů dostanou přednost Mandžukič a Jelavič

Chorvatský fotbalista roku (Večerním listu)

Nejlepší chorvatský fotbalista ( Chorvatský Najbolji nogometaš Hrvatske) je nejprestižnější fotbalové ocenění v Chorvatsku . Je udělován od chorvatského deníku Večerním listu na nejlepší chorvatský fotbalista v předchozím roce, bez ohledu...

Fotbalisty West Hamu posílil chorvatský reprezentant -

West Ham, kde působí i čeští reprezentanti Tomáš Souček a Vladimír Coufal, posílil chorvatský útočník Nikola Vlašič. Třiadvacetiletý fotbalista přišel z CSKA Moskva a s londýnským klubem podepsal pětiletou smlouvu.

Fotbalisty Ostravy posílil chorvatský záložník Miškovič - Sport...

Novou posilou fotbalistů Ostravy se stal chorvatský záložník Robert Miškovič. Dvaadvacetiletý ofenzivní hráč do Baníku přestoupil z NK Istra a s klubem podepsal dvouletou smlouvu s opcí.

Chorvatský fotbalista – nápověda do křížovky

Luštíte křížovku a hledáte odpověď pro chorvatský fotbalista? Podívejte se na správné odpovědi do tohoto křížovkářského slovníku.

Stefanova Malá domů o chorvatském fotbalu - FHS EA

Fotbalový obránce a reprezentant aktuálně hrající HNL za Hajduk Split odpovídá na nevšední dotazy týkající se chorvatského fotbalu.

chorvatský fotbalista

Nalezeno v knize – Stránka 71Nedlouho po mistrovství světa ve fotbale v roce 1998 si na atmosféru před televizní obrazovkou zavzpomínali i Ivan Řezáč a Rosťa Čtvrtlík . Ivan přijal pseudonym slavného chorvatského fotbalisty Šukera , Rosťa...

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Nejnižší cena zaručená

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné lety za vynikající ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Prozkoumat letenky