Hledejte nejekonomičtější lety

egypt futbalove trvají výsledky na covid

Vědci v Singapuru nezjistili, že covid způsobuje místo viru...

Tisíce českých uživatelů Facebooku sdílelo v uplynulých několika dnech příspěvek tvrdící, že covid-19 ve skutečnosti nezpůsobuje virus, nýbrž bakterie objevená vědci v Singapuru, kteří jako první na světě provedli pitvu těla zesnulého...

Výsledek do 40 minut. Cestovky testují na covid přímo u letiště...

Češi odjíždí během vánočního období za exotikou. Protože počítají s režimem práce na home office i do příštího roku, kupují zájezdy stále častěji. Cestovky v reakci na to spouští testování na covid přímo u letiště.

Týká se long covid i dětí? » Iniciativa Sníh

Většina dětí pozitivně testovaných na covid-19 má v akutní fázi infekce pouze mírné či vůbec žádné příznaky. Riziko hospitalizace a obzvláště úmrtí je u dětí

Očkování na Covid v Evropě | Očkování na Covid

Vakcína proti Covid-19 vyvinutá na univerzitě v Oxfordu ve spolupráci se společností AstraZeneca je tak druhou vakcínou povolenou na ostrovech po Pfizer/BioNTech.

Jak dlouho trvají výsledky krevních testů - imunologie...

Jak dlouho trvají výsledky krevních testů - imunologie už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Yoair Blog - světová publikace blogu o antropologii.

Plánujete dovolenou? Zde je přehled toho, proč je cestovní pojištění důležité, a pro které společnosti je nejlepší jej zakoupit.

Rady jak zmírnit příznaky Covid-19 -

Internetový časopis zveřejnil článek na téma: Rady jak zmírnit příznaky Covid-19

PostCOVIDový syndrom – FyzioArt

Tento syndrom může postihnout všechny bez rozdílu věku. V poslední době ve velkém trápí i ty, kteří prodělali nemoc Covid 19 s minimálními příznaky, včetně mladších ročníků. Hlavními příznaky postcovidového syndromu jsou přetrvávající...

Covid-19 a „chronický únavový syndrom” » Iniciativa Sníh

Covid-19 vede u části lidí k následkům trvajícím minimálně několik měsíců. Únava, ponámahová nevolnost, či „brain fog“ jsou jedny z nejčastějších přetrvávajících příznaků, a to i u pacientů s lehkým průběhem nemoci.

Covid podpora - Hlídač státu.

Hlídač státu - veřejná kontrola státních a veřejných institucí. Veřejnoprospěšný projekt. Hlídač smluv a registr smluv. Hlídač Webů.

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Nejnižší cena zaručená

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné lety za vynikající ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Prozkoumat letenky