Hledejte nejekonomičtější lety

pocasi v bulharsku burgasu

Počasí Bulharsko červen + teplota v červnu v Bulharsku

Všimněte si, že počasí v Bulharsku je relativně bohaté na srážky. A to nejen v červnu, ale v průběhu celého roku, kdy nejméně prší v červenci a v srpnu. Naopak v průběhu jak měsíce květen, tak červen zaprší v pobřežních oblastech Bulharska cca 6x.

Bulharsko počasí |

V severní části země je mírné kontinentální klima, na jihu a černomořském pobřeží je klima spíše středomořské. Jsou zde studené a vlhké zimy, horká suchá léta, kdy teplota vzduchu dosahuje až 30 °C a teplota vody až 23 °C. Nejvíce srážek spadne v Bul

Počasí - Nesebar, předpověď na 10 dní | In-počasí

Předpověď počasí na více než týden je pouze výhledem a lze očekávat její upřesňování v průběhu dalších dní. Předpověď počasí (vývoj srážek, teplot, větru nebo oblačnosti) na mapě si můžete prohlédnout na našem portálu Ventusky - Nesebar.

Počasí v Bulharsku – září -

V Bulharsku to v září na koupání rozhodně je. Voda je po horkém létě vyhřátá, v prvním zářijovém týdnu má 24°C , s přibývajícími dny na ni mají vliv jak chladnější noci, tak charakter relativně otevřené pobřeží.

Počasí Burgas, Bulharsko - aktuální podrobná hodinová ...

Předpověď počasí Burgas 12. ledna 2020 Odpoledne oblačno. Nejvyšší teplota 10 °C. Úhrn srážek 0,1 mm. V noci polojasno, po půlnoci mlha.

Bulharsko a podnebí, teploty, srážky, ideální doba

V zimě však mohou teploty klesnout i na -7°C. Průměrná roční teplota je 10,5°C, nejnižší teplota zde byla naměřena v roce 1947, kdy rtuť teploměru klesla až na - 38,3°C. Nejvyšší teplota byla v Bulharsku naměřena v létě roku 1916 v obci Sadovo, kde b

Dovolená Burgas - last minute zájezdy Bulharsko

Burgas je architektonicky významné bulharské město na pobřeží Černého moře. Je to čtvrté největší město v Bulharsku a po Varně druhé největší bulharské pobřežní město a letovisko. Leží u Burgaského zálivu, který se zde, v jižním Bulharsku zakrojuje d

Bulharsko - počasí a předpověď | Užitečné informace ...

Níže uvádíme malý přehled a tipy, na detailní popis počasí v Bulharsku a předpověď pro jednotlivá střediska se můžete podívat na stránce Bulharsko počasí, která se na tuto oblast specializuje. Tak tedy: Jaro. Jaro je v Bulharsku vlahé a krásně kvetou

Počasí Burgas na 14 dní - METEOPROG

Počasí v Burgasu - předpověď na 14 dní. Dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní pro město Burgas - ČR When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.

Počasí Burgas, předpověď počasí v Burgasu, Bulharsko

Podívejte se na aktuální počasí Burgas. Zjistěte si předpověď počasí v Burgasu. S je slunečná dovolená v Burgasu zajištěna. Nabízíme předpověď počasí také pro další města v Bulharsku.

Nejrozsáhlejší online výběr letenek

Nejnižší cena zaručená

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné lety za vynikající ceny

Pořiďte si nejvýhodnější letenky do míst, které vás okouzlí krásou nebo neobvyklostí.

Prozkoumat letenky